![](https://www.dcyogunbakim.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/Genç-Yoğun-Bakımcılara-Yeni-Yönetim.jpg)
Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği Genç Yoğun Bakımcılar Alt Komisyonu üyelerinin 2 yıllık görev sürelerini tamamlamaları nedeniyle 4-7 Ekim 2017’de Antalya’da yapılan TDCY 14. Ulusal Kongre sırasında yapılan seçimle yeni yönetim kurulu iş başına geldi.
Seçim sonuçlarına göre; Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Dr. Hayriye Cankar Dal başkan; Gazi Üniversitesinden Dr. Kamil İnci ve İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesinden Dr. Gökhan Yaman sekreter; Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Dr. Hüseyin Arıkan ve Erciyes Üniversitesinden Dr. Şahin Temel üye olarak görev aldı.
Genç Yoğun Bakımcılar yeni yönetimi iki yıl süreyle görevde kalacak.